informator

Informator 2024

Przesyłamy kilka informacji odnośnie naszej imprezy.

Baza zawodów, miejsce startu i mety
https://maps.app.goo.gl/bD9JofPzfKeWW7Ca9

27.04.2024 18:00-20:00 Praca Biura Zawodów

28.04.2024 7:45 – 9:00 Praca Biura Zawodów 09:15 – Start Półmaratonu Zamczyska 21km 09:20 – Start Dychy na Zamczyska 10km 12:30 – Dekoracja Najlepszych OPEN/Wiekowe 13:15 – Zakończenie Zamczyska Trail

Parkingi, oprócz ogólnodostępnych miejsc parkingowych w okolicy bazy zawodów, polecamy te trochę dalej. Zawodników jest naprawdę dużo, dlatego gorąco zachęcamy do krótkiego spaceru to bazy zawodów.
https://maps.app.goo.gl/3tKY8ttXWK85L3Ab7
https://maps.app.goo.gl/VpjYFMeVeCtCXEhU6
https://maps.app.goo.gl/jLuXFY7eyJCkDhUq7
https://maps.app.goo.gl/sQCTimAYTSGbAgkE9

Toalety, będą znajdować się przy budynku kortów tenisowych
https://maps.app.goo.gl/TJJzPHFzEzXGLPDX9

Pliki GPX
https://tiny.pl/dwtq6
UWAGI: Trasy od lat nie zmieniają się, jednak mogą występować drobne zmiany z powodu aktualnej sytuacji na ścieżkach. W przypadku większej zmiany pojawi się komunikat przed startem.
Trasy oczywiście są znakowane, plik GPX nie jest wymagany ale mocno zalecany.

Punkt kibica
– UWAGA! Gorąco zapraszamy do wspólnego kibicowania na trasie! Prosimy o przekazanie tej informacji do osób z którymi planujecie wspólny wyjazd na bieg. A konkretnie pod samym szczytem Zamczysk! Będzie zorganizowane wspólne wyjście z przewodnikiem. Ruszamy o 08:45 i do pokonania jest 1,5km na szczyt. Zbiórka obok biura zawodów. Robimy tam szpaler dla biegnących i dajemy powera! Gdy przebiegną dwie fale z obu tras, będzie można wrócić do bazy, lub przejść z drugiej strony szczytu gdzie wszyscy będą ponownie wybiegać i zejść  w dół do kapliczki św.huberta. Trasa będzie oczywiście oznaczona więc, nikt się nie zgubi.

Testy butów inov-8
– Nasz sponsor marka Inov-8 będzie ze swoim stoiskiem butów, które będzie można bezpłatnie wypożyczyć na czas imprezy.